Norādiet kredīta summu

Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Ikmēneša maksājums no:
Bezmaksas kredīta pieteikuma izskatīšana
Uzzini lēmumu par kredītu neizejot no mājām
Jūsu līdzekļu ekonomija
Ātra izskatīšana
Izvēlies labāko kredīta piedāvājumu

ATSAUKSMES

Rekomendēju. Ļoti ērts serviss! Tiešām viņiem ir rakstīts, ka visi kredīti vienuviet. Tas ir superīgi, kad vari pats izvēlēties vislabākos kredīta nosacījumus. Aizņemos LKC jau otro reizi.

Oskars, menedžeris

Nosēdēju internetā vairākas dienas, lai atrastu informāciju, kur visizdevīgāk paņemt kredītu. Šis saits man ir atradums. Jūs nevarat iedomāties cik daudz nervu un spēka jūs man palīdzējāt ieekonomēt. Paldies!

Kristīne, grāmatvede

JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Kredīta atmaksas termiņš ir no 3 līdz 84 mēnešiem.


Procentu likme ir lielā mērā atkarīga no jūsu kredītvēstures un ienākumu līmeņa. Minimālā kreditēšanas likme ir, sākot no 2% līdz 25% gadā atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures.


Kredīta apmaksas paraugs: ja paņemtā kredīta apmērs ir 3000 €, bet kreditēšanas termiņš izvēlēts uz 6 gadiem, tad ikmēneša maksājums būs 68.42 €. Kopēja summa, kas jāatmaksā aizņēmējam, ir 5076,48 €. Gada procentu likme jeb GPL ir 22,05%. Šī kredīta procentu likme ir 18 %. Kopējā komisijas maksa būs 150,00 €. Nav paredzēta nekāda ikmēneša maksa par kredīta administrēšanu. Kredīta kalkulatoram ir informatīvs raksturs. Pēc kredīta pieteikuma nosūtīšanas jūs saņemsiet individuāli sastādītu piedāvājumu. GPL = tā ir procentu likme, kuru aprēķina saskaņā ar 28.12.2010. Ministru Kabineta Noteikumiem Nr.1219. GPL ir ietvertas visas izmaksas, kas jāveic saskaņā ar līgumu – komisijas maksa par līgumu, procentu maksājumi.

Kredītu reitings

(1 rate)

Moneymetro

(8 rates)

Aizdevums

(1 rate)

Banknote

(12 rates)

Grand Credit

(9 rates)

Privat Bank

(4 rates)

Nord lizing

(3 rates)

Vitacredit

(6 rates)

FZ Capital

(16 rates)

BigBank