Укажите сумму кредита

Калькулятор носит информативный характер
Ежемесячный платеж от
Бесплатное рассмотрение кредитного заявления
Узнай решение по кредиту не выходя из дома
Экономия вашиx средств
Быстрое рассмотрение
Выбери лучшее кредитное предложение

ОТЗЫВЫ

Рекомендую - это очень удобный сервис! И точно у них написано, что все кредиты в одном месте. Это круто, когда можешь сам выбрать наилучшие условия по кредиту. Беру займ через ЛКЦ уже второй раз.

Oskars, menedžeris

Потратила пару дней, чтобы найти в интернете у кого можно выгоднее всего взять кредит. Этот сайт для меня находка. Вы не представляете сколько нервов и сил вы мне сэкономили. Спасибо!

Kristīne, бухгалтер

ВОПРОСЫ И ОТВЕТЫ

Kredīta atmaksas termiņš ir no 3 līdz 84 mēnešiem.


Procentu likme ir lielā mērā atkarīga no jūsu kredītvēstures un ienākumu līmeņa. Minimālā kreditēšanas likme ir, sākot no 2% līdz 25% gadā atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures.


Kredīta apmaksas paraugs: ja paņemtā kredīta apmērs ir 3000 €, bet kreditēšanas termiņš izvēlēts uz 6 gadiem, tad ikmēneša maksājums būs 68.42 €. Kopēja summa, kas jāatmaksā aizņēmējam, ir 5076,48 €. Gada procentu likme jeb GPL ir 22,05%. Šī kredīta procentu likme ir 18 %. Kopējā komisijas maksa būs 150,00 €. Nav paredzēta nekāda ikmēneša maksa par kredīta administrēšanu. Kredīta kalkulatoram ir informatīvs raksturs. Pēc kredīta pieteikuma nosūtīšanas jūs saņemsiet individuāli sastādītu piedāvājumu. GPL = tā ir procentu likme, kuru aprēķina saskaņā ar 28.12.2010. Ministru Kabineta Noteikumiem Nr.1219. GPL ir ietvertas visas izmaksas, kas jāveic saskaņā ar līgumu – komisijas maksa par līgumu, procentu maksājumi.