Par mums

Latvijas Kredītu Centrs

Latvijas Kredītu Centrs - pieredzējis speciālists pakalpojumu sniegšanā kreditēšanas sfērā. Saviem klientiem mēs piedāvājam pilnu kredītu spektru – sākot no patēriņa kredītiem, beidzot ar kredītiem nekustamā īpašuma iegādei. Mēs atšķiramies ar pakalpojumu kvalitāti un individuālu pieeju katram klientam. Ar mums jūs varēsiet īstenot savus dzīves plānus jau šodien!

Latvijas Kredītu Centrs – ir viens no vadošajiem kreditēšanas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kuru partneri ir NORD līzings, Bigbank, TF Bank AB, Aizdevums LV, Grand Credit, WestKredit, HIPOCREDIT, ESTATEGURU OÜ, FZ CAPITAL, OC Finance, MC Finance, DelfinGroup, Mogo, Money Express Credit un E-Kredīts, tādējādi nodrošinot izdevīgākus un ērtākus kreditēšanas nosacījumus mūsu klientiem. Mēs izvirzām augstas prasības apkalpošanas standartiem, tāpēc mūsu klienti saņem maksimāli ātru un saprotamu servisu par visizdevīgākajiem nosacījumiem.

SIA Latvijas Kredītu Centrs ir reģistrēta Kredītu starpnieku un kredītu starpnieku pārstāvju reģistrā ar reģ. Nr. KS-01, skatīt Patērētāju aizsardzības centra mājaslapā publicēto starpnieku un to pārstāvju reģistru: http://www.ptac.gov.lv/lv/content/kreditu-starpnieku-un-kreditu-starpnieku-parstavju-registrs

Mūsu mīsija

Mūsu misija – nodrošināt Latvijas iedzīvotājiem iespēju noformēt visus kredītu veidus vienuviet.

Kļūstot par mūsu klientu, jūs ieekonomēsiet laiku, spēku un nervus. Pie mums jūs saņemsiet izdevīgu kredītpiedāvājumu ar minimālu dokumentu paketi un saprotamiem nosacījumiem. Mēs strādājam ātri, kvalitatīvi un efektīvi.

Latvijas Kredītu Centrs – tas ir kreditēšanas centrs ikvienam. Kopā mēs padarīsim jūsu dzīvi labāku!

Kāpēc mēs?

Mums ir atklātas attiecības ar saviem klientiem, un mūsu mērķis ir ilgtermiņa sadarbība. Latvijas Kredītu Centrā izstrādātā kredītu noformēšanas un atlases sistēma ir ērta ikvienam klientiem. Kopā ar mums jūs varēsiet noformēt kredītu visdažādākajiem mērķiem un izdarīt to ar visizdevīgākajiem nosacījumiem.

Piedāvāsim izdevīgu kredītpiedāvājumu tieši Jums.