Atsauksmes

Sadarbība ar jūsu kompāniju ir ļoti patīkama. Caurspīdīgi nosacījumi, ātri termiņi. Iepriecina minimālās prasības kredīta noformēšanai. Visu paskaidroja, visu parādīja, kredītu noformēja dažu stundu laikā. Manas jaunās mājas projekts tiks realizēts! Paldies!

Diāna, dizainere

Rekomendēju. Ļoti ērts serviss! Tiešām viņiem ir rakstīts, ka visi kredīti vienuviet. Tas ir superīgi, kad vari pats izvēlēties vislabākos kredīta nosacījumus. Aizņemos LKC jau otro reizi.

Oskars, menedžeris

Nosēdēju internetā vairākas dienas, lai atrastu informāciju, kur visizdevīgāk paņemt kredītu. Šis saits man ir atradums. Jūs nevarat iedomāties cik daudz nervu un spēka jūs man palīdzējāt ieekonomēt. Paldies!

Kristīne, grāmatvede

Mūsu ģimenes finansiālais stāvoklis šogad būtiski mainījās, kredītu slogs ir liels. Kad sākām meklēt izeju no šīs situācijas, uzdūrāmies jūsu piedāvājumam. Pateiksim godīgi, tas mums ir īsts glābiņš! Kredīta maksājumu ikmēneša summu izdevās samazināt gandrīz četrkārt! Liela pateicība kredītu centram un personīgi speciālistei Marijai par individuālo pieeju mūsu sarežģītajā situācijā. Nostāsimies uz kājām un atkal nāksim pie jums, iespējams pēc auto kredīta.

Edgars, menedžeris

Nesen izmantoju jūsu centra kredītu apvienošanas piedāvājumu. Ko lai saka? Liels paldies par operatīvo darbu. Viss notika ātri un precīzi. Manā gadījumā tas bija izšķirošais faktors.

Mila, pārdevēja – konsultante

Atliku mašīnas iegādi tik ilgi, līdz tas bija jaunās darba vietas nosacījums. Pilnas summas man nebija, tāpēc sāku meklēt labu kredītorganizāciju. Varu teikt, ka Latvijas Kredītu centrs man palīdzēja 100%. Birojs ir ērts, atrodas pilsētas centrā, ir bezmaksas autostāvvieta. Darbinieki pieklājīgi un labi orientējas savā darbā, ieteiks optimālāko variantu. Nu un, protams, nosacījumi – minimāls dokumentu klāsts un zema procentu likme.

Ieva, projekta vadītāja

Sieva jau sen sapņoja par mašīnu, tomēr nekādi neizdevās to iegādāties. Rezultātā nolēmām vērsties jūsu centrā ar domu, vai nu tagad, vai nekad – un nenožēlojām. Meklējām vietu ar optimālu cenas – kvalitātes attiecību. Atradām pie jums. Mašīnu jau nopirkām un esam ļoti apmierināti!

Andris, inženieris

Nesen pieņēmām lēmumu atvērt ģimenes biznesu. Bāze ir, ideja ir, atlika tikai problēma ar sākotnējo kapitālu. Pārskatījām daudzas kredītkompānijas un izvēlējāmies jūsu kredītu centru. Tiem, kas plāno atvērt savu biznesu, šeit ir viens no labākajiem piedāvājumiem Latvijā. Galvenais, uzmanīgi sagatavojiet visus dokumentus un ievērojiet centra darbinieku rekomendācijas, viņi ieteiks kā saņemt lielāku summu par maziem procentiem.

Guntars, uzņēmējs

Pabiju daudzās firmās, izskatīju tik daudzus piedāvājumus... izvēlējos jūs. Un nenožēloju. Centra speciālisti palīdzēja aprēķināt manas iespējas. Pēc viņu rekomendācijām izvēlējos citu termiņu un mainīju summu. Paldies! Uz jums var paļauties.

Veronika, fotogrāfe

Esmu apmierināts ar jūsu darbu. Man bija steidzami vajadzīga nauda jaunajām piegādēm. Viss tika nostrādāts precīzi.

Aleks, direktors

Mēs ar vīru jau sen plānojām paplašināt dzīvojamo platību. Un beidzot mūsu plāni kļūst par realitāti, pateicoties jūsu centram. Ar saņemto summu pietiks gan jaunas mājas iegādei, gan daļēji remontam. Tagad mēs varam droši domāt par ģimenes pieaugumu!

Kristīne, grāmatvede

Ņemot vērā manu situāciju, man bija sarežģīti atrast organizāciju ar normāliem kredīta nosacījumiem. Paldies jūsu kompānijai. Visu paskaidroja un piedāvāja daudz izdevīgāku procentu likmi kā citās vietās. Griezīšos pie jums vēlreiz.

Jana, frīlansere

Ja meklējat īstus sava darba profesionāļus, jūs esat nokļuvis īstajā vietā. Vispirms izpētīju saitu, pēc tam parunāju ar jūsu kredītspecu – šodien saņēmu kredītu. Rekomendēju.

Arnis, loģists

Kredīts man izmaksāja par mazāk nekā biju plānojis – paldies jūsu menedžeriem. Pats galvenais, naudu izdevās saņemt ātri, man nepieciešamajos termiņos. Ieteikšu jūsu firmu saviem draugiem. Tā turēt!

Ivo, programmētājs