Finansiālais atbalsts jūsu biznesam!

Saņemt piedāvājumu

Aizpildiet pieteikuma formu, un mēs jums piedāvāsim izdevīgus kredīta nosacījumus.

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs

Kredīts biznesa attīstīšanai vai uzsākšanai. Kreditēšana tiek piešķirta transporta, biroja tehnikas, aprīkojuma iegādei, apgrozāmo līdzekļu palielināšanai, jaunu produktu radīšanai vai uzņēmuma nostiprināšanai un attīstīšanai.

ATSAUKSMES

Nesen pieņēmām lēmumu atvērt ģimenes biznesu. Bāze ir, ideja ir, atlika tikai problēma ar sākotnējo kapitālu. Pārskatījām daudzas kredītkompānijas un izvēlējāmies jūsu kredītu centru. Tiem, kas plāno atvērt savu biznesu, šeit ir viens no labākajiem piedāvājumiem Latvijā. Galvenais, uzmanīgi sagatavojiet visus dokumentus un ievērojiet centra darbinieku rekomendācijas, viņi ieteiks kā saņemt lielāku summu par maziem procentiem.

Guntars, uzņēmējs

Esmu apmierināts ar jūsu darbu. Man bija steidzami vajadzīga nauda jaunajām piegādēm. Viss tika nostrādāts precīzi.

Aleks, direktors

JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Aizdevuma summa ir 3000 eiro, aizdevuma atmaksas periods ir 6 gadi, pēc šiem datiem ikmēneša maksājums būs 68,42 eiro. Kopējā summa 6 gadu laikā būs 5076,48 eiro. Pēc atlasītās programmas gada procentu likme (GPL) ir - 22,05%. Pēc programmas procentu likme ir 18%. Gala komisijas maksa ir 150 eiro. Citas ikmēneša maksas par administrēšanu nav paredzētas. Dati, kuri tika aprēķināti izmantojot kalkulatoru ir informatīvi. Aizpildot aizdevuma pieteikumu, Jūs saņemat individuāli sastādītu piedāvājumu. GPL ir procentu likme, kas aprēķināta saskaņā ar Ministru kabineta 2010. gada 28. decembra noteikumiem Nr. 1219. GPL ietver visas izmaksas, kas klientam rodas saistībā ar līgumu - tā ir komisijas maksa par līgumu, procentu maksājumi.

Uzziniet savus individuālos nosacījumus!