Ekonomē ar prātu! Maksā līdz pat 80% mazāk

Saņemt piedāvājumu

Aizpildiet pieteikuma formu, un mēs jums piedāvāsim izdevīgus kredīta nosacījumus.

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs

Vairāku kredītu apvienošana vienā ļauj samazināt ikmēneša maksas apmēru. Tas tiek panākts, samazinot procentu likmi un pagarinot aizdevuma termiņu. Šī kredītprogramma ir ideāli piemērota vairāku ātro jeb SMS kredītu apvienošanai, kuru procentu likme ir līdz pat 139% gadā.

ATSAUKSMES

Mūsu ģimenes finansiālais stāvoklis šogad būtiski mainījās, kredītu slogs ir liels. Kad sākām meklēt izeju no šīs situācijas, uzdūrāmies jūsu piedāvājumam. Pateiksim godīgi, tas mums ir īsts glābiņš! Kredīta maksājumu ikmēneša summu izdevās samazināt gandrīz četrkārt! Liela pateicība kredītu centram un personīgi speciālistei Marijai par individuālo pieeju mūsu sarežģītajā situācijā. Nostāsimies uz kājām un atkal nāksim pie jums, iespējams pēc auto kredīta.

Edgars, menedžeris

Nesen izmantoju jūsu centra kredītu apvienošanas piedāvājumu. Ko lai saka? Liels paldies par operatīvo darbu. Viss notika ātri un precīzi. Manā gadījumā tas bija izšķirošais faktors.

Mila, pārdevēja – konsultante

JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Kredīta apmaksas paraugs: ja paņemtā kredīta apmērs ir 1000 €, bet kreditēšanas termiņš izvēlēts uz 5 gadiem un pirmā iemaksa 0 € tad ikmēneša maksājums būs 26.48 €. Kopēja summa, kas jāatmaksā aizņēmējam, ir 1589,17 €. Gada procentu likme jeb GPL ir 21.91%. Šī kredīta procentu likme ir 15.36%. Kopējā komisijas maksa būs 90.00 €. Ikmēneša apkalpošanas maksa 1 €. Kredīta kalkulatoram ir informatīvs raksturs. Pēc kredīta pieteikuma nosūtīšanas jūs saņemsiet individuāli sastādītu piedāvājumu. GPL = tā ir procentu likme, kuru aprēķina saskaņā ar 25.10.2016 Latvijas Ministru Kabineta Noteikumiem Nr.691. GPL ir ietvertas visas izmaksas, kas jāveic saskaņā ar līgumu – komisijas maksa par līgumu, procentu maksājumi.

Atmaksā kredītu komfortabli.

Uzziniet savus individuālos nosacījumus!

Ko darīt, ja esat noformējis vairākus kredītus vienlaicīgi un tāpēc esat spiests atmaksāt parādus vairākas reizes mēnesī, tērējot lielāko daļa sava budžeta? Ko darīt, ja pat nenozīmīgas summas vairāku kredītu atmaksai kļuvušas jums apgrūtinošas, jo esat zaudējis darbu vai jūsu ienākumi ir samazinājušies? Turklāt pieņemot, ka esat nokļuvis negodprātīga kreditora rokās, kas palielinājis procentu likmi un liek jums maksāt slēptos maksājumus un komisijas maksas. Ja kaut viens no augstākminētajiem jautājumiem parāda jūsu apgrūtinošo stāvokli, tad vienīgā izeja no situācijas būs kredītu apvienošanas programma, kuru var atrast Bigbank, Moneza un citās populārās Latvijas kredītkompānijās.

 

Jebkuras kredītu apvienošanas galvenā priekšrocība ir tā, ka jūsu agrākie parādi tiek acumirklī dzēsti, bet jauno apvienoto kredītu jūs atmaksājat ar izdevīgākiem nosacījumiem: ar samazinātu procentu likmi un maziem ikmēneša maksājumiem.

 

Populāru banku piedāvātā kredītu apvienošana

 

Bigbank

 

Šis kreditors ir radījis maksimāli vienkārši kredītu apvienošanas programmu un izdalījis to atsevišķā Bigbank oficiālā resursa lapā. Reizē ar kredīta nosacījumiem Bigbank piedāvā saviem klientiem iespēju izmantot online kredītu kalkulatoru, kas acumirklī parāda kredītu apvienošanas programmas ikmēneša maksājumu.

 

Kredītu apvienošanas nosacījumi Bigbank:

 

 1. bez komisijas maksājumiem,
 2. procentu likme no 7,9% gadā,
 3. kredīta apmērs – līdz 25 tūkstošiem eiro,
 4. atmaksas periods 0,5 –10 gadi.

 

Kādas priekšrocības sagaida Bigbank klientus, apvienojot kredītus:

 

 • samazināts ikmēneša maksājums,
 • samazināta visu parādsaistību cena,
 • parāda atmaksa tikai viena maksājumā,
 • Bigbank klients var personīgi noteikt sev nepieciešamo kredīta atmaksas periodu,
 • kredītu apvienošanā var ietvert līdz 15 aizņēmumiem,
 • nav nepieciešams veikt pirmo iemaksu.

 

Kā noformēt kredītu apvienošanu Bigbank (soļi):

 

 1. Pieteikuma aizpildīšana un nosūtīšana Bigbank tīmekļa vietnē vai telefoniski.
 2. Apstiprinošas atbildes gaidīšana – vienas darba dienas laikā.
 3. Kredītlīguma parakstīšana (to iespējams izdarīt jebkurā pasta nodaļā).
 4. Kredīta saņemšana.

 

Moneza

 

Šī kreditora kredītu apvienošanas piedāvājums atgādina Bigbank programmu, tīmekļa vietnes lapa ir aprīkota ar online kredītu kalkulatoru. Tomēr Moneza kredītpiedāvājums atšķiras ar daudz pieticīgākiem nosacījumiem, piemēram:

 

 • Kredītu apvienošanas apmērs – līdz 10 tūkstošiem eiro.
 • Neierobežots kredītu skaits.
 • Bez komisijām.

 

Kā noformēt kredītu apvienošanu Moneza:

 

 1. Klients izvēlas nepieciešamo kredīta summu un ikmēneša maksājuma apmēru. Pamatojoties uz šo informāciju, kreditors izstrādā individuālu atmaksas grafiku apvienotajam kredītam.
 2. Kredīta pieteikuma aizpildīšana un nosūtīšana, apliecinot pieteicēja identitāti un ienākumus.
 3. Naudas saņemšana. Pēc pieteikuma nosūtīšanas aizņēmējs saņem paziņojumu, un jau pēc pāris minūtēm nauda ir tā bankas kontā.

 

Moneza uzsver savas kredītu apvienošanas programmas pieejamību un darījuma noformēšanas ātrumu – pieteikuma izskatīšana neprasīs jums vairāk kā 15 minūtes.

 

LatKredits

 

Šis kreditors piedāvā nebanku kredītu apvienošanu ar nosacījumiem, kas ir samērā līdzīgi Moneza un Bigbank programmām, kaut arī šiem kreditoriem nav būtiski, ar kuru kredītu atmaksu jums ir radušās grūtības - banku vai nebanku. Kredītu apvienošana šajā kompānijā ļauj vienlaicīgi atmaksāt līdz 10 aizņēmumiem ar online anketas palīdzību un tās ātru izskatīšanu pusstundas laikā.