Kredītu kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs

Uzzini savu kredītreitingu

Kā saņemt kredītu?

Aizpildiet pieteikumu

Pieteikuma aizpildīšana ir nepieciešama kredīta lēmuma pieņemšanai un jums visizdevīgāko nosacījumu atlasei. Iesniegt kredīta pieteikumu iespējams mūsu interneta vietnē www.lkcentrs.lv vai birojā Dzirnavu ielā 121, netālu no centrālās stacijas. Ir bezmaksas autostāvvieta klientiem.

Izskatīšana

Kredīta pieteikuma izskatīšanas laiks ir no 15 minūtēm līdz vairākām stundām atkarībā no kredīta veida. Vēlāk mūsu kredītspeciālists sazināsies ar jums pa pieteikumā norādīto kontaktinformāciju.

Dokumentu parakstīšana

Kredīta līguma parakstīšana notiek mūsu ofisā Dzirnavu ielā 121, kā arī ir iespēja to parakstīt ar kurjera starpniecību. Aizņēmējam obligāti ir jābūt līdzi derīgai pasei vai ID kartei. Mūsu kredītspeciālists jūs iepriekš informēs par parakstīšanai nepieciešamajiem dokumentiem.

Kredīta izsniegšana

Kredīta apmaksas paraugs: ja paņemtā kredīta apmērs ir 3000 €, bet kreditēšanas termiņš izvēlēts uz 6 gadiem, tad ikmēneša maksājums būs 68.42 €. Kopēja summa, kas jāatmaksā aizņēmējam, ir 5076,48 €. Gada procentu likme jeb GPL ir 22,05%. Šī kredīta procentu likme ir 18 %. Kopējā komisijas maksa būs 150,00 €. Nav paredzēta nekāda ikmēneša maksa par kredīta administrēšanu. Kredīta kalkulatoram ir informatīvs raksturs. Pēc kredīta pieteikuma nosūtīšanas jūs saņemsiet individuāli sastādītu piedāvājumu. GPL = tā ir procentu likme, kuru aprēķina saskaņā ar 28.12.2010. Ministru Kabineta Noteikumiem Nr.1219. GPL ir ietvertas visas izmaksas, kas jāveic saskaņā ar līgumu – komisijas maksa par līgumu, procentu maksājumi.

Kontakti

Adrese: Dzirnavu iela 121, Rīga

Tālruņa numurs: 80707070

E-pasts: INFO@LKCENTRS.LV

Rakstiet mums