Kredītu kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs

Uzzini savu kredītreitingu

Kā saņemt kredītu?

Aizpildiet pieteikumu

Pieteikuma aizpildīšana ir nepieciešama kredīta lēmuma pieņemšanai un jums visizdevīgāko nosacījumu atlasei. Iesniegt kredīta pieteikumu iespējams mūsu interneta vietnē www.lkcentrs.lv vai birojā Lāčplēša iela 20A, 1. stāvs, Centra rajons, Rīga, LV-1011, netālu no centrālās stacijas. Ir bezmaksas autostāvvieta klientiem.

Izskatīšana

Kredīta pieteikuma izskatīšanas laiks ir no 15 minūtēm līdz vairākām stundām atkarībā no kredīta veida. Vēlāk mūsu kredītspeciālists sazināsies ar jums pa pieteikumā norādīto kontaktinformāciju.

Dokumentu parakstīšana

Kredīta līguma parakstīšana notiek mūsu ofisā Lāčplēša iela 20A, 1. stāvs, Centra rajons, Rīga, LV-1011, kā arī ir iespēja to parakstīt ar kurjera starpniecību. Aizņēmējam obligāti ir jābūt līdzi derīgai pasei vai ID kartei. Mūsu kredītspeciālists jūs iepriekš informēs par parakstīšanai nepieciešamajiem dokumentiem.

Kredīta izsniegšana

Kredīta apmaksas paraugs. Ja paņemtā kredīta apmērs ir 1000 EUR, bet kreditēšanas termiņš izvēlēts uz 5 gadiem un pirmā iemaksa 0 EUR tad ikmēneša maksājums būs 26,48 EUR. Kopēja summa, kas jāatmaksā aizņēmējam, ir 1589,17 EUR. Gada procentu likme jeb GPL ir 21,91%. Šī pateriņa kredīta procentu likme ir 15,36 %. Kopējā komisijas maksa būs 90,00 EUR. Ikmēneša apkalpošanas maksa 1 EUR. Kredīta kalkulatoram ir informatīvs raksturs. Pēc kredīta pieteikuma nosūtīšanas jūs saņemsiet individuāli sastādītu piedāvājumu. GPL tā ir procentu likme, kuru aprēķina saskaņā ar 25.10.2016. Latvijas Ministru Kabineta Noteikumiem Nr.691. GPL ir ietvertas visas izmaksas, kas jāveic saskaņā ar līgumu – komisijas maksa par līgumu, procentu maksājumi.

Kontakti

Adrese: Lāčplēša iela 20A, 1. stāvs, Centra rajons, Rīga, LV-1011

Tālruņa numurs: 80707070

E-pasts: INFO@LKCENTRS.LV

Rakstiet mums