Kredītu kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Uzzini savu kredītreitingu

Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Kā saņemt kredītu?

Aizpildiet pieteikumu

Pieteikuma aizpildīšana ir nepieciešama kredīta lēmuma pieņemšanai un jums visizdevīgāko nosacījumu atlasei. Iesniegt kredīta pieteikumu iespējams mūsu interneta vietnē www.lkcentrs.lv vai birojā Lāčplēša iela 20A, 1. stāvs, Centra rajons, Rīga, LV-1011, netālu no centrālās stacijas. Ir bezmaksas autostāvvieta klientiem.

Izskatīšana

Kredīta pieteikuma izskatīšanas laiks ir no 15 minūtēm līdz vairākām stundām atkarībā no kredīta veida. Vēlāk mūsu kredītspeciālists sazināsies ar jums pa pieteikumā norādīto kontaktinformāciju.

Dokumentu parakstīšana

Kredīta līguma parakstīšana notiek mūsu ofisā Lāčplēša iela 20A, 1. stāvs, Centra rajons, Rīga, LV-1011, kā arī ir iespēja to parakstīt ar kurjera starpniecību. Aizņēmējam obligāti ir jābūt līdzi derīgai pasei vai ID kartei. Mūsu kredītspeciālists jūs iepriekš informēs par parakstīšanai nepieciešamajiem dokumentiem.

Kredīta izsniegšana

Piemērs kredīta atmaksai. Aizdevuma summa ir 5000 EUR, kredīta termiņš 36 mēneši, aizņēmuma likme ir 5.8% no neatmaksātās aizdevuma summas un kopējā summa - 5459.65 EUR, kamēr GPL ir 10.07%. Norādītajam ikmēneša maksājumam ir informatīva nozīme. Precīzu pieejamo aizdevuma summu un ikmēneša maksājumu uzzināsi pēc pieteikuma izskatīšanas.

Kontakti

Adrese: Lāčplēša iela 20A, 1. stāvs, Centra rajons, Rīga, LV-1011

Tālruņa numurs: 80707070

E-pasts: INFO@LKCENTRS.LV

Rakstiet mums