Ko darīt, ja atteica kredītā

Izdevigi varianti kā risināt problēmu

1. Pārkreditējiet ātros kredītus - Maksājiet līdz par 80% mazāk


Ja Jums ir uzkrājušies vairāki ''ātrie'' kredīti, tad Jums būs izdevīgāk apvienot visus mazos kredītus vienā patēriņa kredītā, tā kā procentu likme šajā gadījumā būtiski samazināsies (piemēram, no 60% gadā līdz 15%). Tas Jums ļaus nepārmaksāt lielas summas kreditoram un pagarināt termiņu atmaksājamajam kredītam.

 

2. Pieteikumā lūgums norādīt Jūsu papildus ienākumus

 

Informācija par papildus ienākumiem ir būtisks faktors, izskatot Jūsu aizdevuma pieteikumu. Kredīt komisija to obligāti ņems vērā, izvirzot savu gala lēmumu par aizdevuma piešķiršanu. Izmantojiet šo iespēju, lai saņemtu pozitīvu atbildi no kreditora.

 

3. Kredīts ar galvinieku - Populārs un efektīvs paņēmiens kredīta saņemšanai


Vairums gadījumos galvinieka piesaistīšana sekmē pozitīvu Jūsu kredīta pieteikuma izskatīšanu. Vēl kā viena no būtiskākajām priekšrocībām ar galvinieku ir apstiprinātā aizdevuma summa, tā būs daudz lielāka, nekā apstiprinātā summa vienam kredītņēmējam. Tāpat arī Jūs varat rēķināties ar daudz izdevīgākiem nosacījumiem procentu ziņā.

  

4. Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu - Neierobežotas summa ar pašām zemākajām procentu likmēm ( no 2,9% gadā )


Tas ir visizdevīgākais veids nepieciešamās kredīta summas saņemšanai.
Izskatīšanas process ir lojāls un pilnībā caurspīdīgs priekš klienta. Tieši zemo procentu dēļ daudzi sauc šo kredītu par ''bezmaksas naudu'', tā kā pārmaksa beigās būs pati minimālākā. Šī kreditēšanas nozare ir pilnībā droša prieks klienta, jo kreditoram obligāti ir jābūt speciālai licencei, ko izsniedz PTAC. 

UZZINĀT VAIRĀK...

 

5. Aizdevums pret Jūsu auto ķīlu

 

Jūsu auto lieliski der, lai varētu nodrošināt nepieciešamos nosacījumus nākamajam aizdevumam. Šajā gadījumā, izskatot Jūsu aizdevuma pieteikumu Jus varat rēķināties ar daudz lojālākiem un izdevīgākiem nosacījumiem.

 

6. Nodzēsiet savus nokavētos parādus - Padariet savu kredītvēsturi pozitīvu


Parasti viens nokavēts maksājums kredītos vai neapmaksāts telefona rēķins var negatīvi ietekmēt Jūsu kredītvēsturi. Pārbaudiet, vai Jums ir līdzīgi neapmaksāti rēķini un pamēģiniet tos nomaksāt. Rezultātā pieejamā summa un kredīta nosacījumi priekš Jums vairākkārt uzlabosies.

 

7. Palieliniet oficiālos ienākumus - Lielāka oficiālā alga = Lielāka aizdevuma summa


Lēmums kredīta saņemšanai tiek pieņemts izvērtējot Jūsu oficiālos ienākumus. Kreditori nevar Jums apstiprināt aizdevumu, ja Jūsu alga nenosedz Jūsu nepieciešamos ikmēneša izdevumus + paša kredīta maksājumu. Kā izeja no šis situācijas var būt lūgums Jūsu darba devējam palielināt Jūsu oficiālo algu. Kā arī šajā situācija var palīdzēt iekārtošanās papildus darba vietā ar nepilna laika nodarbinātību un oficiāliem ienākumiem.

Spēkā no 18.01.2023 līdz 31.12.2024

Uzziniet savas iespējas saņemt aizdevumu!

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.