Auto līzings / Auto kredīts

Bez ķīlas līdz 25 000 EUR // Finansējums līdz pat 90% no auto cenas

Saņemt piedāvājumu

Aizpildiet pieteikuma formu, un mēs jums piedāvāsim izdevīgus kredīta nosacījumus.

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

ATSAUKSMES

Всё очень хорошо и быстро

Игорь

Ātri, laipni un atsaucīgi darbinieki.

Aivars

Viss ļoti labi un ātri.

Daina

Добрый день! Хочу сказать БОЛЬШОЕ СПАСИБО консультанту - Анте. Она очень, очень, очень тактичная,корректная и с юмором. Очень довольна ею. Всего доброго Вам в развитии Вашей компании. Ваш клиент.

Anzelika

JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Piemērs kredīta atmaksai. Aizdevuma summa ir 4500 EUR, kredīta termiņš 36 mēneši, aizņēmuma likme ir 7% no neatmaksātās aizdevuma summas un kopējā summa - 5002.09 EUR, kamēr GPL ir 8.87%. Norādītajam ikmēneša maksājumam ir informatīva nozīme. Precīzu pieejamo aizdevuma summu un ikmēneša maksājumu uzzināsi pēc pieteikuma izskatīšanas.

Ar maziem maksājumiem kļūst vieglāk.

Uzziniet savus individuālos nosacījumus!

Ikmēneša autolīzinga maksājumi šodien ir tāda pati norma kā telefona sarunu rēķini. Mēs palīdzēsim jums arī iegādāties motociklu, kuteri, traktoru vai kādu citu transporta veidu. Jūs varat saņemt arī aizdevumu pret jūsu automašīnas ķīlu.

 

Auto līzinga noformēšana dod jums tiesības cerēt uz finanšu palīdzību auto iegādē naudas apmērā līdz 90% no tās tirgus vērtības. Mūsu autolīzinga kompānija piedāvā iegādāties ne tikai vieglo transportu, bet arī daudz jaudīgāku (spectehnika, traktori, autobusi). Tāpat ar auto līzinga nosacījumiem iespējams iegādāties motociklu, laivu un citus nelielus transportlīdzekļus.
 

Izmantojiet ērtu online kredīta kalkulatoru, kas palīdzēs aprēķināt turpmākos auto līzinga maksājumus. Iesniegt auto kredīta pieteikumu iespējams jebkurā klientam ērtā veidā: pa telefonu, aizpildot formu kompānijas mājas interneta vietnē vai personīgi ierodoties līzinga devēja birojā. Pirmkārt, klientam ir jābūt pilngadīgam, tas ir, uz darījuma noformēšanas brīdi viņam ir jābūt vismaz 18 gadus vecam.
 

Otrkārt, kaut arī noformēšanas procedūra (auto līzinga vai auto kredīta) neparedz automašīnas pārformēšanu uz līzinga saņēmēju, personas maksātspēja tomēr tiks novērtēta. Klientiem ieteicams nemānīt un nemaldināt kompānijas speciālistus, jo jūsu krāpšanās agri vai vēlu tiks atklāta, un jums vairs neuzticēsies tā kā agrāk. Ja līzinga devējs pieņems pozitīvu lēmumu, tad, lai noslēgtu darījumu, jums būs jāveic pirmā iemaksa 5-10% apmērā no auto līzinga summas. Pēc līguma parakstīšanas automašīna tiek reģistrēta CSDD uz jūsu vārda.

 

Auto līzinga nosacījumi

 

Bet jums nevajadzētu aizmirst, ka noformēšanai būs nepieciešami zināmi izdevumi, kas var ietilpst paša darījuma cenā, tai skaitā visi nepieciešamie auto apdrošināšanas veidi un mašīnas noņemšana – uzlikšana uzskaitē. Vispirms nosūtiet mums savu auto līzinga pieteikumu un ļaujiet novērtēt iepatikušos auto. Pozitīva lēmuma gadījumā mēs nekavējoties parakstīsim ar jums auto līzinga līgumu un tūlīt pārskaitīsim naudu par mašīnu pārdevējam vai personīgi jums.

 

Jums jūs nepieciešami šādi dokumenti:

 

  • Lai iesniegtu pieteikumu, jums būs jānorāda uzvārds, vārds un savs personas kods.
  • Lai noformētu darījumu, būs jāuzrāda pase un eID karte (šie paši dokumenti noderēs arī CSDD).

 

Papildus informācija par automašīnu

 

Pirms auto līzinga darījuma noslēgšanas mašīnai obligāti jāiziet pašas līzinga kompānijas ekspertu vai neatkarīgu speciālistu novērtēšana. Jebkurā gadījumā darbiniekiem ir jābūt profesionāliem un kvalificētiem, lai tie orientētos dažādu marku un modeļu automašīnās. OCTA auto apdrošināšana ir obligāts auto līzinga nosacījums. Noformējot auto līzingu, KASKO apdrošināšana nav obligāts nosacījums. Tehniskā apskate notiek saskaņā ar noteiktajiem datumiem vai ārpus kārtas pēc klienta vēlēšanās.

 

Auto kredīta atmaksa

Pēc līzinga līguma parakstīšanas automašīnas turētājs saņem arī detalizētu ikmēneša maksājumu grafiku, kas veido pilnībā visu pirkuma summu. Visu auto līzinga summu ir atļauts atmaksāt pirms termiņa, šajā gadījumā līzinga saņēmējs varēs labi ieekonomēt uz procentu rēķina, jo viņam būs jāmaksā tikai atskaitījumi par pakalpojuma faktisko izmantošanas periodu. Lai klienti neaizmirstu par maksājumu termiņiem, līzinga kompānijas bieži sūta SMS paziņojumus, kas savlaicīgi informē auto turētājus par nepieciešamību drīzumā veikt maksājumu.

 

Auto līzinga atšķirības no auto kredīta Tiklīdz abas puses parakstīs kredītlīgumu par automašīnas iegādi, darījuma objekts (auto) kļūs par aizņēmēja īpašumu. Auto līzinga noformēšanas gadījumā par mašīnas īpašnieku kļūst līzinga devējs, bet līzinga saņēmējs uzņemas auto turētāja tiesības un pienākumus. Tiklīdz auto līzings tiks pilnībā apmaksāts, automašīnu varēs pārrakstīt uz aizņēmēja vai trešās personas vārda. Lai nomainītu transportlīdzekļa īpašnieku, līzinga saņēmējam būs jāvēršas tuvākajā CSDD nodaļā, bet visus pārformēšanai nepieciešamos dokumentus līzinga devējs nodos patstāvīgi.

 

Priekšrocības

  • Iestājoties apdrošināšanas gadījumam (ja klients iekļūst avārijā vai mašīnu vienkārši aizdzen), vispirms ir jāvēršas pie līzinga devēja, un tas savukārt sazināsies ar apdrošinātājiem, lai pieņemtu pareizu lēmumu attiecībā uz jūsu turpmākajām darbībām.
  • Ja grasāties uz kādu brīdi pamest valsts robežas, tad robežas šķērsošanai jums būs nepieciešana auto īpašnieka, t.i. līzinga devēja, pilnvara. To var saņemt auto līzinga kompānijas birojā vai pa pastu.
  • Ja klientam ir apgrūtināta finansiālā situācija, vairākumā gadījumos auto līzinga kompānija atbalsta savu klientu un viņi kopā izlemj kā iziet no radušās situācijas: pagarināt atmaksas termiņu vai piedāvāt kredītbrīvdienas.
  • Galvenajam vienošanās dokumentam tiek pievienoti arī valsts normatīvie akti par patēriņa kreditēšanu. Tieši tie palīdz regulēt visas nesaskaņas, kas rodas starp divām pusēm.
  • Ja esat vērsies ar auto līzinga pieteikumu un esat saņēmis pozitīvu atbildi, ņemiet vērā, ka tā būs spēkā tikai zināmu laika periodu, ko paredzējusi pati kompānija.