Kā iznomāt jaunākos Apple produktus

Pieteikuma forma

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Apple līzings – tā ir tieša iespēja iegādāties jaunu pilnveidotu iPhone X un veikt tikai nelielus ikmēneša maksājumus.


Kādas ir iPhone X līzinga priekšrocības?


Lai sniegtu atbildi uz šādu jautājumu, jātiek skaidrībā, kāpēc parādījies populārā ražotāja Apple līzings. Šīs kompānijas produkcija nekad nav bijusi lēta, tai pat laikā tas ir viens no prestižākajiem tehnoloģiju zīmoliem pasaulē, tāpēc Apple var lepoties ar reālu daudzu miljonu pielūdzēju armiju. Un ja iegādāties iPhone X par skaidru naudu var atļauties vien daži, tad paņemt līzingā šo tehnikas brīnumu iespējams jau tagad.


Galvenā iPhone X līzinga priekšrocība ir tā, ka maksu par viedtālruni jūs veiksiet sev ērtā laika periodā. Piemēram, ar vienkāršu aprēķinu palīdzību jūs nolēmāt, ka jūs bez grūtībām varēsiet atmaksāt visu iPhone cenu 2 gadu laikā, tāpēc pieteikumā varēsiet norādīt paredzamo atmaksas periodu – 24 mēneši. Tāpat, noformējot iPhone X līzingā, jūs nemaksājat procentu likmi. Šāda darījuma rezultātā jūs iegādājaties iPhone X uz nomaksu – un tas viss, pateicoties Apple kompānijas lojalitātei.


Bet ar to iPhone X līzinga galvenās priekšrocības nebeidzas, jo pati līzinga procedūra paredz, ka jūs esat paņēmuši viedtālruni tikai lietošanā, tāpēc ierīci var mainīt pret jebkuru citu gadžetu šajā pašā veikalā tā iemesla dēļ, ka jums nav iepaticies šis Apple produkts.


iPhone X līzinga shēmā Apple izvirza vairākas prasības attiecībā uz viedtālruņa atgriešanu vai tā maiņu, piemēram, ierīcei ir jābūt ideālā stāvoklī, bez robiem, plaisām un skrāpējumiem. Bet šo nosacījumu spēj izpildīt vien daži, tāpēc šobrīd Apple kompānija izskata jaunu mārketinga koncepciju, kas atļaus tikai vienu iPhone X maiņu gada laikā pret jaunu Apple viedtālruni, ja nomātais gadžets būs neapmierinošā stāvoklī.


Mazliet no vēstures


iPhone X – tas nav pirmais gadžets, kuru Apple koncerns piedāvā līzingā. Bet tieši Apple ir izdomājis piedāvāt tehnoloģiskās ierīces līzingā, pamatojoties uz premiālo un ļoti dārgo automašīnu piemēru. Un šis mārketinga triks nostrādāja jau 2015.gadā, kad norisinājās iPhone 6S/6S+ prezentācija. Šāda pirmā līzinga programma paredzēja vienkāršu abonēšanu, kas lietotājam izmaksāja sākot no 32 dolāriem mēnesī. Bet šī maksa ļāva reizi gadā mainīt savu esošo Apple produktu pret jebkuru citu, bet jaunu. Visdrīzāk šo pieredzi pārņēma arī citi tehnoloģiju biznesa pārstāvji, tāpēc šobrīd līzingā iespējams nopirkt ne tikai iPhone X, bet arī citu zīmolu ierīces.


Kā iegādāties iPhone X līzingā?


Noformēt iPhone X līzingā iespējams divējādi: vērsties interneta veikalā ar līzinga pieteikumu kādam no Apple produktiem vai personīgi apmeklēt tirdzniecības vietu. Jebkurā gadījumā iPhone līzings neatsaka tikpat kā nevienam.


Ko piedāvā online un stacionārie Apple veikali, pērkot iPhone X līzingā?

 

 • 15 diennaktis, lai atteiktos no iPhone X pēc līzinga noformēšanas.
 • Prece veikalā tiek pārbaudīta pircēja klātbūtnē.
 • iPhone X tiek apmaksāts tikai pēc saņemšanas.
 • Veikalā viedtālrunis tiek piegādāts bez maksas.
 • Garantijas laiks – līdz 2 gadiem.
 • Piegāde visā Latvijā.


Aptuvenais iPhone X apmaksas aprēķins ar līzinga palīdzību:

 

 1. Procentu likme gadā – 0%.
 2. Kredīta likme – 0%.
 3. Pirmā iemaksa – 0 eiro.
 4. Līzinga atmaksas periods – 6 mēneši.
 5. iPhone X cena – 1000 eiro.
 6. Miminālais ikmēneša maksājums -– 166,66 eiro.


Papildus nosacījumi iPhone X iegādei līzingā:

 

 • Ja iPhone X cena ir vairāk kā 1400 eiro, tiek veikta obligāta pirmā iemaksa – 10% no viedtālruņa cenas.
 • Elektronikas veikali līzinga pakalpojumus piedāvā sadarbībā ar kredīta vai līzinga kompānijām, piemēram, Citadele vai InBank Latvija.
 • iPhone X līzingu var izmantot tikai fiziskas personas.
 • Lai noformētu iPhone X līzingā, aizņēmējam jābūt līdzi pasei vai ID kartei.
 • Maksimālā finansējuma summa – līdz 5000 eiro.
 • Pieteikums Apple produkta saņemšanai tiek izskatīts bez maksas.
 • Līzinga noformēšana neprasa vairāk kā 15 minūtes.
 • Līzinga objekts tiek izsniegts aizņēmējam uzreiz pēc līguma parakstīšanas.
 • Aizņēmējam ir jābūt pilngadīgam ar minimāliem neto ienākumiem – no 160 eiro mēnesī.
 • Aizņēmējam ir jābūt pozitīvai kredītvēsturei.

Kredītu kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Uzzini savu kredītreitingu

Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Kad nepieciešams kredīts

Neapšaubāmi, mums visiem patīk savlaicīgi plānot savus izdevumus, bet diemžēl tas ne vienmēr ir iespējams

Iphone 7 līzingā

Skatoties uz veiksmīgo līzinga praksi VIP klases automašīnām, vispopulārākais tehnikas un elektronikas ražotājs Apple sāka piedāvāt saviem daudzmiljonu pielūdzējiem lētāku savas produkcijas iegādes veidu ar jau “izmēģinātā” līzinga palīdzību

iMac līzingā

Apple kompānija nepārtraukti lutina savus pielūdzējus un reizē ar viedtālruņu pilnveidošanu neaizmirst par personālo datoru, precīzāk sakot, galda datoru attīstību

Auto līzings online

Auto iegāde vairs nav sarežģīta pat gadījumos, kad tā iegādei jums nav pietiekami daudz naudas auto kredīta pirmajai iemaksai