Vai iPhone 12 attaisno savu cenu? Cik lielā mērā prestižā viedtālruņa parametri atbilst tā cenai?

Pieteikuma forma

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Protams, bez baumām par jaunā viedtālruņa superspējām, visiem bija interesanti uzzināt, cik tad tas maksās. Iesākumā visi prestižā Apple produkta pielūdzēji nopūtās atvieglojumā, uzzinot, ka tas maksās mazāk par 11.modeli. Bet drīzumā mītus izkliedēja ķīniešu insaideri, kas izdarīja pieņēmumu, ka 12.modeļa cenu barjera sāksies no 920 eiro (par 40 eiro vairāk nekā iepriekšējam modelim).


Reālās cenas, kas parādījās jau šajā oktobrī, pārsteidza pielūdzējus vēl vairāk! Uz ko ir spējīgs jaunais iPhone 12, ja tā cena tik ļoti atšķiras no solītās? 13.oktobra vakarā notika jaunās ierīces prezentācija, kas tad arī salika visus punktus uz “i”.


Precizēsim cenu


Jauno iPhone 12 modeli jau varēs iepriekšpasūtīt par šādu cenu:

 

 • 920 eiro par modeli ar 64 GB atmiņu;
 • 970 eiro par modeli ar 128 GB atmiņu;
 • 1090 eiro par modeli ar 256 GB atmiņu.


Ierīces ārējais izskats


Krāsu ziņā modelis noteikti atradīs savus jaunos īpašniekus, jo tās ir veselas 5: sarkana, melna, balta, zila un koši zaļa. Dizains ir ieturēts iPad Pro 2020.gada stilā. Viedtālruņa korpuss ir kardināli mainījies un ieguvis daudz asākas malas pēc 4. un 5.modeļa paraugiem (rāmis ar taisniem stūriem). Svara ziņā iPhone 12 ir kļuvis par 162 g vieglāks kā iPhone 11, bet tas ir par 11-16% mazāk (atkarībā no modeļa). Viedtālruņa galvenais materiāls – stikls ar ļoti izturīgu Ceramic Shield pārklājumu. Izgatavotāji apgalvo, ka tagad ierīce ir kļuvusi 4 reizes izturīgāka par iepriekšējo paaudzi.


Visā visumā modelis izskatās svaigs un lakonisks kā priekšpusē, tā arī aizmugurē, to nav iespējams sajaukt ne ar vienu citu iPhone modeli. Vienīgā līdzība ar iepriekšējo 11.modeli – modulis kamerai.


Viedtālruņa aizsardzība pēc IP68 standarta, tas atbalsta Wi-Fi 6. Tāpat kā iepriekšējā modelī ir iebūvēts 5G modems.


Barošana


Un, lūk, vēl viens neapstiprināts mīts, kas vienlaicīgi saistīts gan ar barošanu, gan ekrānu: lielā vēlme ieekonomēt uz barošanu ļāva Apple pat neizpildīt savus solījumus attiecībā uz frekvenci, tā joprojām palikusi 60 Hz līmenī, kaut arī daudzi cerēja uz 120. Akumulatora reālā ietilpība, kā parasti, ir noslēpums, bet insaideri apgalvo, ka tā ir pat mazāka nekā iPhone 11 un ir aptuveni 2775 mA*h.


Ar vienu baterijas uzlādi pietiek, lai 17 stundas skatītos video, 65 stundas klausītos audio vai arī 11 stundas informācijas straumēšanai. Akumulators uzlādējas ar bezvadu ierīces Magsafe palīdzību ar 15 vatu jaudu.


Ekrāns

 

 • Diagonāle – 6,1 collas.
 • OLED SUPER RETINA XDR.
 • 2532*1170 pikseļi.
 • Pikseļu blīvums - 460 ppi.


Kamera

 

 • Aprīkota ar diviem objektīviem: platleņķa un ultraplatleņķa, katra pa 12 Mp.
 • Frontālā kamera – 12 Mp.
 • Skata leņķis – 120°.
 • Optiskā stabilizācija.
 • Lieliski uzņem kā dienā, tā arī nepietiekamas redzamības (apgaismojuma) apstākļos.
 • Izveido video 4K formātā ar ātrumu 60 kadri sekundē.
 • Nakts uzņemšana kļuvusi daudz pilnīgāka, pateicoties jaudīgam A14 procesoram.


Procesors


A14 Bionic – pilnīgi jauns iPhone procesors, kas radīts, izmantojot 5-nanometru tehnoloģiju. A14 ir aprīkots ar 11,8 miljardiem tranzistoru. Un tas viss sola satriecošu produktivitāti, bet izdarīt secinājumus bez testēšanas pagaidām vēl ir par ātru. Kaut arī, ņemot vērā iPad Air 4 SoC piemēru, atkrīt jebkādas šaubas.


Tam ir šādi parametri:

 

 • CP – 6 kodoli.
 • Grafika – 4 kodoli.
 • Neural Engine (mašīnmācīšanās sistēma) – 16 kodoli.
 • Atmiņas ietilpība palikusi nemainīga - 64, 128 un 256 GB


Kā pasūtīt iPhone 12 jau šodien, bet bez naudas?


Pat, ja esat nolēmis iegādāties vislētāko iPhone 12 modeli, ieguldīt tajā nāksies vismaz 920 eiro (neņemot vērā aksesuāru un piegādes cenu). Protams, daudziem šāda summa vienā maksājumā nav iespējama. Un tomēr pat šajā gadījumā ir risinājums! Ja gribat iet soli solī ar laiku un jau šodien izmantot kvalitatīvu augsto tehnoloģiju ierīci:

 

 1. noformējiet ātro patēriņa kredītu online par viedtālruņa cenu,
 2. apmaksājiet pirkumu,
 3. saņemiet ierīci un izbaudiet ultramūsdienīgo funkcionālu,
 4. atmaksājiet iPhone12 cenu nelielos ikmēneša maksājumos, kas noteikti neapgrūtinās jūsu budžetu!


Un pats ērtākais šāda piedāvājuma nosacījums – jūs varat patstāvīgi izvēlēties minimālā ikmēneša maksājuma apmēru, personīgi nosakot optimālo atmaksas termiņu.


Aptuvenais minimālā ikmēneša maksājuma aprēķins, iegādājoties iPhone 12 par 920 eiro un noformējot patēriņa kredītu:

 

 1. Atmaksas periods – 12 mēneši. Minimālais maksājums – 77 eiro.
 2. Atmaksas periods – 24 mēneši. Minimālais maksājums – 38 eiro.
 3. Atmaksas periods – 36 mēneši. Minimālais maksājums – 26 eiro.

 

Iespējams, tie vēl nav visi pārsteigumi, kas tika plānoti, izlaižot jauno iPhone, bet par to mēs uzzināsim jau pavisam drīz no reāliem iPhone 12 modeļa lietotājiem.

Kredītu kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Uzzini savu kredītreitingu

Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Kredīts saimnieciskajai darbībai

Kāpēc biznesā aizvien populārāki kļūst tie aizdevumi, kas tiek izsniegti būvniecībai?

Kā pareizi izīrēt dzīvokli

Jūs gribat izīrēt savu dzīvokli, lai gūtu papildus ienākumu avotu, bet negribat “uzrauties” uz milzum daudzām rūpēm un nepatikšanām, ko izraisa jūsu īrnieku rīcība?

Jaunie Covid-19 ierobežojumi Latvijā

Uz atkal pieaugošās Covid-19 epidemioloģiskās situācijas fona Ministru kabinets Latvijā ir izstrādājis virkni labojumu normatīvajos aktos, kas palīdzēs apturēt pandēmijas pieaugumu

Viesnīcas glābj no bankrota

LR Ekonomikas ministrija ir izteikusi piedāvājumu par nepieciešamību finansiāli atbalstīt viesnīcu nozari valstī, uz ko Ministru kabinets atbildēja ar piekrišanu un deva rīkojumu piešķirt palīdzību 4,7 miljonus eiro apmērā